ZSZ nr 1 współorganizatorem VIII Nocy Teatralnych

14 września 2018 r. już po raz ósmy odbyły się w naszym mieście Noce Teatralne, zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach w partnerstwie z Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Starachowickim Centrum Kultury, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 i Młodzieżowym Domem Kultury.

W obsługę tej kulturalnej imprezy zaangażowali się uczniowie klasy III c, słodki poczęstunek przygotowała młodzież z klasy II b.  Opiekę nad młodzieżą sprawowały p. Monika Maciejczak, p. Anna Pastuszka, p. Małgorzata Płusa oraz p. Małgorzata Myszka – Ślaska.

 

Pokazy teatralne rozpoczęły się o 19.00 w Hali Spustowej. Widzowie obejrzeli przedstawienia przygotowane przez Teatr Improwizacji ,,Close Enough” i Teatr Panopticum Młodzieżowego Domu Kultury ,,Pod Akacją” w Lublinie. Wystąpił również Konrad Imiela z recitalem ,,OD WAITSA”.

 

 

 

Skip to content