Uczniowie ZSZ NR 1 na Kieleckim Salonie Maturzystów

Maturzyści z klasy IV b i IV c pod opieką nauczycieli p. B. Pomorskiej, p. A. Klamki i p. Z. Adamczyk uczestniczyli 18 września 2018 r. w spotkaniu maturzystów na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.

Była to już 10 edycja targów dla kandydatów na studia, przygotowana  przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łodzi, władze regionalne odpowiedzialne za edukację i przez gospodarza wydarzenia, Politechnikę Świętokrzyską.

Salon jest okazją do spotkań z ekspertami odpowiedzialnymi za egzaminy z podstawowych i rozszerzonych przedmiotów maturalnych, pozwala zatem na bezpieczne przygotowanie strategii. Obecność licznych uczelni z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Lublina, Katowic, możliwość osobistego odwiedzenia największej uczelni technicznej regionu – Politechniki w Kielcach – to okazja na poznanie ofert i wymagań oraz perspektyw dla absolwentów poszczególnych uczelni i kierunków studiów.

Skip to content