Zakończenie I etapu projektu edukacyjnego „Exploring the world with English”

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 r. w naszej szkole został zrealizowany I etap projektu edukacyjnego Erasmus + „Exploring the world with English”.

W ramach projektu gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów i nauczycieli z 4 szkół partnerskich z Włoch, Francji, Rumunii oraz Turcji.

Podczas zajęć uczniowie uczyli się języka angielskiego realizując wiele ciekawych zadań np. praca metodą flipped classroom works hop – lekcja odwrócona , quizy, odgrywanie ról, prezentacje państw, nauka programów z architektury krajobrazu oraz zabawy i animacje taneczne.

Goście uczestniczyli w kilku wycieczkach podczas, których zwiedzili Opactwo Cystersów w Wąchocku, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz miasto Kraków. Zakończeniem tygodniowego spotkania było uroczyste rozdanie certyfikatów.

Twórcą, realizatorem i koordynatorem projektu jest pani Joanna Kiełek. Projekt będzie realizowany do 2020 r. i w jego ramach uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wyjadą do szkół partnerskich do Rzymu, Francji, Rumunii i Turcji.

Skip to content