Wycieczka uczniów klasy hotelarskiej na Międzynarodowe Targi EuroGastro i WorldHotel 2019

W dniu 29 marca 2019 r. grupa uczniów kl. III b , kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach EuroGastro i WorldHotel 2019.

Młodzież miała okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach i atrakcjach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. Na targach można było m. in. obserwować pokazy gastronomiczne prowadzone przez kucharzy znanych z programów kulinarnych, wziąć udział w warsztatach w przygotowaniu potraw  prowadzonych przez specjalistów w tej dziedzinie, obejrzeć niesamowity pokaz barmański oraz degustować różnego rodzaju potrawy, produkty regionalne i napoje. Młodzież zobaczyła również wyposażenie potrzebne dla hoteli, wystrój sal konsumenckich.

Dzięki bogatej ofercie, każdy z uczniów mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

Organizatorem wyjazdu była p. Emilia Nowak – Dziura, opiekunem zaś m.in.p.Zofia Adamczyk

Skip to content