Warsztaty: „Sporządzanie deserów i napojów na bazie kawy i czekolady”

W dniu 27.04.2013 r. zakończyły się warsztaty:”Sporządzanie deserów i napojów na bazie kawy i czekolady”. Warsztaty zakończyło 10 absolwentów z klasy IVa, IVb, IVc, zdobywając nowe umiejętności zawodowe.

 

Uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu warsztatów poprzedzone było egzaminem w postaci rozwiązywania testu i wykonania wybranych kaw: expresso, Machiato, Latte cafe.

Efektem końcowym była aranżacja i wykonanie baru owocowego i fontanny z czekolady. Egzamin odbywał się w obecności przedstawiciela Akademii Przedsiębiorczości sp. z o.o. w Starachowicach pani Moniki Spadło i prowadzącej warsztaty pani Zofii Białęckiej.
Absolwenci z zaangażowaniem i z powodzeniem zdali egzamin, ciesząc się efektami swojej pracy.

 

Skip to content