Warsztaty „Organizacja przyjęć okolicznościowych z elementami aranżacji stołów”- zakończone

W dniu 8.06.2013 r. 15 uczniów klasy II c Technikum nr 1 ukończyło Warsztaty„Organizacja przyjęć okolicznościowych z elementami aranżacji stołów” w ramach projektu „ Jestem uczniem będę pracownikiem” organizowanym przez Akademię Przedsiębiorczości spółka z o.o. w Starachowicach.

 

W tym dniu uczniowie rozwiązywali test jak również perfekcyjnie nakryli stoły na przyjęcie zasiadane i stojące. Aranżując nakrycie stołów dominowało piękno, harmonia oraz umiar i porządek.

Zaplanowane menu na przyjęcie stojące to:

a) przekąski mięsne z sosami

 • chrupiące kęski z kurczaka z sosem czosnkowym
 • miseczki z jajkiem z sosem chrzanowym
 • sandwicze
 • zapiekane kanapki z serem

b) sałatki

 • gyros
 • z ananasem i czerwoną fasolą

c) dania gorące

 • kapustka młoda

d) dania słodkie

 • ciasteczka bezowe z kremem budyniowym
 • fontanna z czekolady

e) owoce

 • filetowane owoce cytrusowe, winogrono, truskawki

f) napoje

 • woda mineralna
 • kawa
 • herbata

Wykonane potrawy uczniowie konsumowali w czasie trwania przyjęcia świętując ukończenie warsztatów. Uczniowie z powodzeniem zdali egzamin otrzymując zaświadczenia z gratulacjami od przedstawiciela Akademii Przedsiębiorczości sp. z o.o. w Starachowicach pani Moniki Spadło oraz pani Zofii Białęckiej prowadzącej warsztaty.

 

 

 

Skip to content