Uczniowie klasy II D- technik hotelarstwa ukończyli Warsztaty „Obsługa recepcji z wykorzystaniem programów komputerowych i językowych”

W dniu 8.06.2013 r. uczniowie klasy II D- technik hotelarstwa ukończyli Warsztaty „Obsługa recepcji z wykorzystaniem programów komputerowych i językowych” w ramach projektu „ Jestem uczniem będę pracownikiem” organizowanym przez Akademię Przedsiębiorczości spółka z o.o. w Starachowicach.

Uczniowie w czasie egzaminu rozwiązali test z wiedzy teoretycznej obsługi gościa w hotelu, znajomości programów komputerowych oraz sprawdzili się pod względem języka angielskiego zawodowego.

Na zakończenie przedstawili profesjonalną obsługę gościa w hotelu- począwszy od przyjęcia rezerwacji, zameldowania check- in, wymeldowania check-out oraz rozliczenia pobytu gościa przy użyciu najnowszych programów komputerowych dotyczących obsługi recepcji .
Uczniowie z powodzeniem zdali egzamin otrzymując zaświadczenia z gratulacjami od przedstawiciela Akademii Przedsiębiorczości sp. z o.o. w Starachowicach pani Moniki Spadło oraz prowadzącej warsztaty pani Anny Kwiatkowskiej.

Skip to content