Konferencja “Młodzi i młodzi przedsiębiorcy”

Przedstawiciele uczniów klas IV uczestniczyli, we wtorek 17 września 2013 r., w Konferencji pod hasłem „Młodzi i młodzi przedsiębiorcy”.

Spotkanie to miało na celu przekazanie uczniom informacji gdzie mogą uzyskać pomoc dotyczącą założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Młodzież dowiedziała się również o tym jak można pozyskać nieodpłatne dofinansowania z różnych źródeł na założenie własnego biznesu.
Wśród zaproszonych prelegentów byli przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy, Fundacji Agencja Rozwoju Regionalnego, Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach a także młodzi przedsiębiorcy – mieszkańcy Starachowic. Podsumowaniem konferencji była praca zespołowa młodzieży starachowickich szkół ponadgimnazjalnych, podczas której zaprezentowano pomysły uczniów na nowy i atrakcyjny biznes w naszym mieście.
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele kl.IVa i kl.IVb wraz z opiekunem p. Renatą Nowak.

Skip to content