Warszawa „ Koło Fortuny”

Jeśli chcecie poczuć emocje, jakie towarzyszą podczas nagrywania w prawdziwym studiu filmowym, to polecamy wycieczkę na jakiej była młodzież naszej szkoły.

26 listopada 2018 r. młodzież pod opieką nauczycieli odwiedziła w Warszawie ATM studio i wzięła udział w nagraniach do programu rozrywkowego „Koło Fortuny”.

Młodzież zasiadła na trybunach i dopingowała uczestników konkursu. Mogliśmy zobaczyć na żywo pracę prowadzących, dźwiękowców, kamerzystów, a nami zajmował się pan Jacek – animator publiczności. Stał on poza kamerami i pokazywał jak mamy reagować na poszczególne elementy programu. Animator pokazywał nam kiedy klaskać, wydawać okrzyki radości, a kiedy okrzyki zawodu. Motywował pochwałami i zarażał pozytywną energią, której potrzebowaliśmy podczas długich godzin nagrań. Było to cenne i pouczające przeżycie.

Skip to content