Uczniowie ZSZ nr 1 obsługiwali konferencję dla nauczycieli języka polskiego z powiatu starachowickiego

5 kwietnia 2013 r.w siedzibie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach uczniowie klasy II d ZSZ nr 1 kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych pani Anny Kwiatkowskiej, mieli zaszczyt obsługiwać uczestników konferencji nt: „Nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum w aspekcie złączenia programowego” .

W konferencji wzięli udział nauczyciele z powiatu starachowickiego.

O oprawę kelnerską uroczystości zadbali uczniowie klasy II d: Anna Kuczkowska, Monika Pocheć, Kinga Bzymek, Karina Góra, Sara Jakubowska, Anna Kozieł.

Poczęstunek został przygotowany przez uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego pod okiem nauczycieli Z. Białęckiej, A.Pastuszki, H. Ciszewskiej.

 

 

 

 

 

Skip to content