Towarzyski mecz piłki siatkowej

W dniu 15 czerwca 2018 roku na sali gimnastycznej odbył się towarzyski mecz piłki siatkowej dziewcząt i chłopców pomiędzy uczniami reprezentującymi I klasy oraz III klasy.

Mecz zakończył się zwycięstwem młodzieży klasy I wynikiem 3:1. Zawody rozegrano w formule „mix, tzn. zespół składał się z 2 dziewcząt oraz 4 chłopców.

Celem spotkania było dzielenie się swoimi umiejętnościami, wykorzystanie poznanych umiejętności w grze sportowej, kontakty z kolegami i koleżankami z innego środowiska, spędzanie wolnego czasu w sposób przyjemny, bezpieczny i w ruchu.

W przerwie odbył się pokaz pierwszej pomocy w ramach akcji „Bezpieczna woda”, podczas którego p. A. Musiałowska przypomniała zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie mogli przećwiczyć swoje umiejętności na fantomie.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom dziękujemy oraz życzymy sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów oraz do stałego korzystania z aktywnego wypoczynku.

Organizatorem imprezy szkolnej jest nauczyciel wychowania fizycznego mgr R. Olszewska.

Skip to content