Sto dni przed maturą

5 lutego 2022 r. uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” bawili się na balu studniówkowym, który odbył się w lokalu Imprez Art.

Uczestników studniówki powitali prowadzący część oficjalną uroczystości Zuzanna Jeziorska i Krzysztof Dudzic. Muzyczną niespodziankę przygotowała Weronika Kwiatek, która wykonała utwór zespołu Varius Manx „Pocałuj noc”. Zaś Natalia Domańska wyrecytowała wiersz Wisławy Szymborskiej „Nic dwa razy”.

Udanej zabawy oraz powodzenia na egzaminie maturalnym życzył tegorocznym abiturientom Prezydent Miasta Starachowice pan Marek Materek. List do maturzystów wystosował Starosta Powiatu Starachowickiego pan Piotr Ambroszczyk, który w imieniu swoim i Zarządu Powiatu życzył młodzieży wielu sukcesów w przyszłości oraz niezapomnianego wieczoru. List odczytała wicedyrektor szkoły pani Monika Maciejczak. Do uczniów stojących u progu dojrzałości zwróciła się dyrektor szkoły pani Monika Wójcik, która życzyła młodym ludziom realizacji marzeń, pokonywania trudności i świetnie zdanej matury.

Głos zabrała także przedstawicielka rodziców pani Iwona Stępień, która podziękowała dyrekcji i gronu pedagogicznemu za trud wychowania i edukacji młodzieży.

Uczniowie  wyrazili wdzięczność swoim wychowawcom: paniom Anecie Matejczuk i Anecie Bykowskiej oraz panu Tomaszowi Szczygłowi.

Po słowach pani dyrektor „Poloneza czas zacząć” rozpoczął się bal. Niepowtarzalna atmosfera tego wyjątkowego wieczoru na długo zostanie w pamięci uczestników studniówkowej zabawy.

Fot. starachowicki.eu

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej fotorelacji:

starachowicki.eu

spottedstarachowice.pl 

 

Skip to content