Uczeń z pasją

Patryk Wróbel uczeń klasy III f kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu to młody człowiek, który podchodzi z prawdziwą pasją do swojej przyszłej profesji.

Patryk prowadzi audycję w Radiu Opatów 93.70fm, podczas której opowiada o pielęgnacji i uprawie roślin,  oraz zapoznaje słuchaczy z botanicznymi ciekawostkami. Audycja nadawana jest w każdą sobotę o godzinie 13:15.

31 stycznia 2022 r. redaktor Leszek Giepart przeprowadził z Patrykiem wywiad na temat jego audycji i aktywności w mediach społecznościowych.  Od dwóch lat bowiem Patryk prowadzi swoją własną grupę na Facebooku „Ogród u Patryka Porady/informacje/ciekawostki”, na której na bieżąco dzieli się swoją wiedzą, pokazuje jak uprawiać rośliny, i nie tylko.

Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania!

 

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z Patrykiem.

Skip to content