Spotkanie z podróżnikiem

18 marca 2024 r. uczniowie ZSZ nr 1 z klas: Ia, Ib, Id, IIb, IId, IIIc i IVc wybrali się w ciekawą podróż za sprawą podróżnika z grupy trzask.pl, który odwiedził naszą szkołę.  Była to wyprawa na zachodnie wybrzeże USA po czterech stanach: Nevada, Arizona, Utah i California. Opowieść zaczęła się od Las Vegas, następnie uczniowie zwiedzili Wielki Kanion Kolorado. Poznali także historię Indian z plemienia Nawajo i Hopi. Kolejnym punktem była wizyta w Parku Narodowym Arches. Trasa wyprawy wiodła przez legendarną ROUTE 66. Historie opowiadane przez zaproszonego gościa były bardzo ciekawe i uczniowie słuchali z zainteresowaniem. Wszystko opatrzone zostało niesamowitymi zdjęciami i dużą dozą humoru. Organizatorem spotkania była p. A. Sadowska – nauczyciel geografii.

Serdecznie dziękujemy.

Skip to content