Międzynarodowe Targi Rozwiązań dla BRANŻY HORECA

W dn. 14.03.2024 r młodzież ZSZ nr 1 brała  udział w Międzynarodowych Targach Rozwiązań dla BRANŻY HORECA w Nadarzynie. 

EuroGastro to wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. 

W targach  biorą  udział wystawcy z Polski i z zagranicy: menadżerowie oraz właściciele kawiarni, piekarni, lodziarni, cukierni, technolodzy żywności, firmy wynajmujące sprzęt i zastawę, odpowiedzialni za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje, przedstawiciele firm gastronomicznych, restauratorzy, kucharze, cukiernicy, lodziarze i  bariści.

Wydarzeniu towarzyszą  szkolenia, seminaria i konferencje branżowe. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. EuroGastro to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest wykorzystywany do maksimum. 

Opiekunowie – R. Olszewska i R. Seweryn

Skip to content