Realizacja projektu „Save the Future, Changethe Rules”

otrzymanie certyfikatówW ostatnim tygodniu w dniach od 8 do 11 listopada 2021  młodzież  klas trzecich z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach wraz z opiekunami panią Joanną Kiełek i Małgorzatą Major przebywała we Francji w miejscowości Louhans realizując pierwszy etap projektu Erasmus + „Save the Future , Changethe Rules”.

Młodzież zwiedziła Stolicę Francji Paryż oraz Muzeum obrazujące produkcję miejscowego sera Comte w Poligny a także warzelnię soli Arc et Senans Royal Saltworks.

W ramach projektu odbyły się dyskusje na temat Zero Shoppind Day oraz pokazy przygotowania kiszonek i zdrowej żywności. W projekcie uczestniczyła młodzież z Francji, Polski, Turcji, Rumunii oraz zdalnie  z Macedonii Północnej i Chorwacji.

Skip to content