Pokaz nakrywania stołów dla przedszkolaków z PM nr 11 w Starachowicach

W środę dnia 3 grudnia 2015 r. uczennice naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela przedmiotów zawodowych pani Haliny Ciszewskiej zaprezentowały pokaz nakrywania stołów dla wychowanków Przedszkola Miejskiego nr 11 im. Misia Uszatka w Starachowicach.

Sam pokaz, jak również przedstawione zasady dobrych manier, jakie należy przestrzegać zwłaszcza podczas spożywania posiłków bardzo zainteresowały małych słuchaczy . Bardzo podobały się zarówno dzieciom, jak i wychowawcom elementy dekoracyjne stołu , podkreślające charakter zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a także efektownie złożone serwety dla gości, które spełniają też inne funkcje oprócz dekoracyjnych, o czym jak się okazało dzieci doskonale były zorientowane.

Na zakończenie pani Ewa Rychel – Dyrektor przedszkola podziękowała za przyjęcie zaproszenia i zorganizowanie bardzo ciekawego i pouczającego spotkania. Wyraziła również uznanie dla uczennic kl. II d w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych tj. Manueli Klepacz oraz Monice Orzeł za wykazanie się dużymi umiejętnościami praktycznymi i zaangażowaniem w przygotowanie pokazu.

Skip to content