Niepowtarzalny klimat podczas IX Nocy Teatralnych

20 września 2019 r. na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbyły się już po raz dziewiąty Noce Teatralne, zorganizowane przez Stowarzyszenie Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach w partnerstwie z Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, Starachowickim Centrum Kultury, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 i Młodzieżowym Domem Kultury.

Pokazy teatralne rozpoczęły się o 19.00 w Hali Spustowej. Publiczność, która tej nocy zdecydowała się na udział w imprezie mogła podziwiać występy przygotowane przez Eko teatr ze Starachowic oraz Teatr Panopticum z Lublina. Na zakończenie widzowie uczestniczyli w pełnym humoru i wdzięku spotkaniu ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem Arturem Barcisiem.

Noce Teatralne pokazują nie tylko przyjemne przedstawienia, ale też zmuszają do refleksji, do przemyślenia pewnych kwestii. Refleksji sprzyjają też przerwy pomiędzy spektaklami. Podczas nich przy kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku serwowanym  w bufecie teatralnym przygotowanym przez uczniów naszej szkoły był czas na rozmowy.

W obsługę tej kulturalnej imprezy zaangażowali się uczniowie klasy III bIV c, słodki poczęstunek przygotowała młodzież na zajęciach praktycznych  z klasy II c. Wszyscy uczniowie kształcą się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Opiekę nad młodzieżą sprawowały p. Katarzyna Adamus,  p. Małgorzata Ślaska – Myszka oraz p. Małgorzata Płusa

 

 

Skip to content