Wyróżnienie w konkursie „Zdrowy styl życia – mój rozsądny wybór”

Zdrowy styl życia - konkursW dniu dzisiejszym uczennica klasy 2 b Natalia Nowak-Gryz,  kształcąca się w zawodzie technik architektury krajobrazu odebrała dyplom oraz nagrodę rzeczową z rąk p. Jolanty Korzeniowskiej – przedstawiciela Polskiego Czerwonego Krzyża Oddziału Rejonowego w Starachowicach.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III starachowickich szkół ponadpodstawowych i miał na celu aktywizację uczniów do pogłębiania wiedzy nt. zdrowego stylu życia oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród społeczności szkolnej.

Organizatorami ww. konkursu był:  Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Starachowicach oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Starachowicach.

Uczniowie mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną adresowaną do rówieśników, na temat zdrowego stylu życia.

Ocenie podlegały: zgodność z regulaminem, pomysłowość, trafność w doborze źródeł informacji, kreatywność i oryginalność prezentowanego materiału, atrakcyjność prezentacji, poprawność merytoryczna i językowa zamieszczonych w prezentacji informacji, przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji.

Pamiątkowe dyplomy otrzymały również uczestniczki konkursu – Paulina Walkiewicz z klasy 3 C, Amelia Smoląg z klasy 3 B oraz p. Anna Sadaj-Łaszewicz –  nauczyciel sprawujący opiekę merytoryczną konkursu na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach.

Skip to content