Międzyklasowy turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

W dniu 06.11.2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Starachowicach odbył się Międzyklasowy turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Mecze rozgrywane były systemem pucharowym do dwóch wygranych setów do 15.

W turnieju wzięły następujące drużyny:

  • I miejsce
    klasa III B w składzie – Dawid Niewczas, Zofia Klepacz, Monika Węgrzyn, Kacper Sobczyk, Dawid Góra, Jakub Banaszkiewicz.
  • II miejsce
    klasa II A
    w składzie – Dąbrowska Aleksandra, Jakub Bojanowski, Dominik Pawelec, Wiktoria Maciejczak, Dominik  Wdowik, Norbert Piziara
  • III miejsce
    klasa IV C
    w składzie – Noe Greco, Milan Rokita, Konrad Gwóźdź, Mateusz Nobis, Kamila Dobrudzka, Przemysław Stawczyk, Justyna Smolińska, Mikołaj Wosik, Maciej Rokita.
  • IV miejsce
    klasa II C
    w składzie – Patrycja Kita, Anna Złomek, Paulina Zielińska, Zuzanna Jeziorska, Dominika Sieniek, Jan Surowiec, Sebastian Stępień, Miłosz Styk, Kacper Kosonóg.
    Klasa I C w składzie – Piotr Parka, Michał Kasperkiewicz, Kacper Mikos, Adrian Stańczak, Aleksandra Jagieła, Alicja Jabłońska, Czaja Weronika, Macios Natalia.
  • V Miejsce
    klasa I E w składzie – Marcel Rożek, Kacper Falasa, Damian Bogucki, Klaudia Jędrasek, Dominika Sobczyk, Kacper Fiutowski, Sadło Marcin, Dominik Pyżyński, Bartłomiej Jakubiec.
    Klasa I G w składzie – Jakub Mazur, Maja Kowalewska, Roksana Łodej, Kamila Stopa, Natalia Przygoda, Patrycja Bontor, Piotr Marlica.
    Klasa I D w składzie – Wiktoria Falkiewicz, Daniel Lipa, Dominik Baka, Miłosz Stępień, Natalia Pająk, Adam Nowak, Maciej Cichoński, Zofia Samiec, Aleksander Klepacz, Justyna Maciejczak.
    Klasa III C w składzie – Jakub Fijas, Marlena Wlazło, Natalia Wicik, Weronika Duralska, Kamila Kucharska, Milena Buczkowska, Natalia Kania.
    Klasa III A w składzie – Julita Spadło, Aleksandra Zielińska, Daria Orczyk, Natalia Lech, Natalia Lipa, Patryk Celuch, Samanta Różalska.

Turniej przebiegł w miłej i sportowej atmosferze.
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w turnieju i zapraszamy za rok.

Organizatorzy: M. Kot, R. Olszewska

Skip to content