Kurs „EwMapa” dla przyszłych geodetów


W pierwszym tygodniu ferii, w dniach 14.01-17.01. 2019 r. uczniowie klas III a, II a i IV d kształcący się w zawodzie technik geodeta brali udział w kursie EwMapa w ramach projektu „Kształcimy specjalistów- rozwój edukacji zawodowej dla Starachowic” realizowanego wspólnie z Akademią Przedsiębiorczości, Powiatem Starachowickim oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną „Starachowice” S.A.

W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z interfejsem i narzędziami programu. Poznali sposób importu i eksportu plików. Mieli możliwość tworzenia własnych planów działek, oraz warstw z wykorzystaniem programu np. żywopłotów, przyłączy (wody, gazu, sieci cieplnych, energetycznych).
Udział w szkoleniu pozwolił uczniom zdobyć nowe umiejętności przydatne w dalszej pracy geodety.
Na zakończenie zajęć uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.

Skip to content