English is easy – podsumowanie kursu z języka angielskiego

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie klas III b, III c i IV b kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa technik żywienia i usług gastronomicznych zakończyli zajęcia z języka angielskiego zawodowego, które były prowadzone w ramach projektu „Kształcimy specjalistów- rozwój edukacji zawodowej dla Starachowic” realizowanego wspólnie z Akademią Przedsiębiorczości, Powiatem Starachowickim oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną „Starachowice” S.A.

Zajęcia odbywały się w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie mieli możliwość rozwijać swoje umiejętności językowe, poszerzyć słownictwo związane z gastronomią i hotelarstwem, co w przyszłości pozwoli swobodnie poruszać się na rynku pracy.
Na zakończenie uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobyte wiadomości i umiejętności.

 

Skip to content