Konferencja – Bezpieczeństwo w rolnictwie

Dnia 14. 12. 2018 r. uczniowie klasy 3 d kształcący się w zawodzie technik architektury krajobrazu wzięli udział w konferencji „Bezpieczeństwo w rolnictwie” organizowanej  przez Placówkę Terenową KRUS w Starachowicach w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brodach.

Program konferencji składał się z  prezentacji PT KRUS w Starachowicach : Zasady BHP w gospodarstwach rolnych oraz omówienia tematu Ubezpieczenia w rolnictwie.

Następnie odbyła się prezentacja Komendy Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”– zagrożenia od tlenku węgla w gospodarstwach rolnych oraz  „Rolniku- Seniorze nie daj się oszukać ”– omówienie metod stosowanych przez oszustów.

Kolejnym punktem programu był projekt „Czyste powietrza” – wpływ na zdrowie człowieka. Zasady dofinansowania i naboru  wniosków w ramach projektu „ Czyste powietrze”, który został przedstawiony przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Opiekunem młodzieży była p. Paulina Sitarska

Zdjęcia: https://www.facebook.com/pg/gmina.brody/photos/?tab=album&album_id=10157376034279119

Skip to content