II Wojewódzki Konkurs Wiedzy Normalizacyjnej

IV miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Normalizacyjnej zdobyły uczennice klasy III a: K. Nowak, I. Sobczyk, S. Chlewicka.
Jako najlepsze w eliminacjach szkolnych, w dniu 14 grudnia 2018 r. wraz z uczestnikami z sześciu szkół ponadgimnazjalnych z województwa świętokrzyskiego pisały test zawierający 24 pytania z zakresu wiedzy normalizacyjnej.

Konkurs odbył się w ZSZ nr 2 w Starachowicach. W ramach spotkania uczestnicy wysłuchali wykładu p. dr Zygmunta Niechody nt. „Fascynująca historia normalizacji”. Zaproszonymi gośćmi byli p. P. Górski- przedstawiciel Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz p. D. Dąbrowski wicestarosta powiatu starachowickiego.

Etap szkolny w ZSZ nr 1 w Starachowicach przygotowała p. Paulina Sitarska, opiekunem uczestników w etapie wojewódzkim a zarazem członkiem jury była p. Anna Sadaj-Łaszewicz. W tym roku uczniowie w w/w konkursie uczestniczyli pierwszy raz, liczymy na kolejne sukcesy w następnych edycjach.

Skip to content