Klasa Id w Hotelu Europa

W dniu 12.10.2011 r. klasa I d grupa technik hotelarstwa wraz z opiekunem Agnieszką Sadowską odbyła wycieczkę przedmiotową do Hotelu Europa w Starachowicach.

Podczas zwiedzania hotelu uczniowie mieli możliwość poznania organizacji pracy hoteli, zapoznania się z wyposażeniem pokoi, układem funkcjonalnym i wystrojem jednostek mieszkalnych. Obejrzeli także klub hotelowy, kuchnię, recepcję oraz sale balowe i konferencyjne.

Zapoznali się z ofertą hotelu, procedurami oraz dokumentacją prowadzoną przez recepcję hotelu. Mogli również obserwować prace poszczególnych osób zatrudnionych w hotelu, zapoznać się z profesjonalnym sprzętem, który ułatwia ich pracę.

Wycieczka wzbudziła wśród uczniów entuzjazm i zachęciła do dalszego pogłębiania swojej wiedzy z hotelarstwa.

Wszystkim pracownikom hotelu DZIĘKUJEMY za serdeczne przyjęcie i umożliwienie zwiedzenia hotelu.

 

Skip to content