KinoSzkoła – Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej

19 listopada 2019 r. młodzież z klasy II a i III c udała się do Starachowickiego Centrum Kultury na pierwsze spotkanie w ramach realizacji Interdyscyplinarnego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła”.

Koordynatorami uczestnictwa naszych uczniów w tym programie są p. A. Bykowskap. A . Sałek. Program jest złożony z różnych form edukacyjnych, których celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród młodzieży.
Nasi uczniowie wysłuchali prelekcji pod tytułem „Wpływ jednostki na grupę i przemoc rówieśnicza”. Następnie obejrzeli film produkcji holenderskiej „Mam dość” w reżyserii Tessa Schrama.
Oprócz wychowawców opiekę nad klasami sprawowały: p. E. Bernat i p. E. Zuba.

Skip to content