III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Młodzi inwestorzy na SIGG-owskim parkiecie”

Fundacja im. Lesława A. Pagi działająca przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w lutym bieżącego roku ogłosiła konkurs na najciekawsze przedstawienie doświadczeń z tegorocznej edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej.
Zadaniem uczestnika konkursu było napisanie artykułu formie wywiadu, eseju, reportażu, relacji dziennikarskiej lub/i nakręcenie krótkiego filmu na temat: „Młodzi inwestorzy na SIGGowskim parkiecie”.
Konkurs przyciągnął uwagę młodzieży z całej Polski, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji gry podstawowej Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej. Napłynęło wiele prac, spośród których komisja konkursowa wyłoniła 3 najlepsze prace. W tej grupie znalazła się uczennica klasy Ia Dominka Tokarska, zajmując III miejsce w tym ogólnopolskim konkursie.
Wręczenie nagród odbyło się na Gali Finałowej Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, na którą Dominika Tokarska została zaproszona ze swoją opiekunką p. Hanną Jasek.

Skip to content