Gry bez prądu

W kwietniu i maju uczniowie z klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w akcji profilaktycznej „Gry bez prądu”.

To przedsięwzięcie miało pokazać, że młodzież może ćwiczyć umysł i rozwijać kreatywność grając w gry planszowe, a nie korzystać tylko z gier komputerowych.

Dwukrotnie młodzież naszej szkoły gościła w starachowickich szkołach podstawowych, aby uczestniczyć w zajęciach z młodszymi kolegami z klasy IV i VII. Celem zajęć był trening umiejętności społecznych ze szczególnym naciskiem na trening bycia liderem.

  • 4.04.2019 r. do SP nr 12 udali się uczniowie: Weronika Kwiatek, Daria Dobrucka, Nikolina Błach, Bartek Klusek, Dominik Wdowik i Jakub Bojanowski.
  • 28.05.2019 r. SP nr 13 odwiedzili Weronika Kwiatek, Daria Dobrucka, Nikolina Błach, Bartek Klusek, Ola Dąbrowska oraz Natalia Szlachowska.

Opiekę nad uczniami sprawowała p. Anna Tota, zaś zorganizowanie tej akcji profilaktycznej było możliwe dzięki współpracy ze Starachowickim Centrum Kultury, a zwłaszcza z p. Michałem Pajkiem, który udostępnił gry wykorzystane do zajęć.

Skip to content