Etap szkolny XI edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W dniu 13 listopada 2018 r. odbył się etap szkolny XI edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, która w tym  roku odbywa się pod tytułem:

„Hotelarstwo XXI wieku w promowaniu nowej filozofii
wellness, spa i usług żywieniowych”

Głównym celem eliminacji było sprawdzenie wiadomości uczniów z zakresu wiedzy hotelarskiej oraz zakwalifikowanie dwóch najlepszych uczniów do etapu okręgowego.
Konkurs został przeprowadzony w formie pisemnej. Uczniowie mieli do rozwiązania test liczący 50  pytań. Za każdą odpowiedź można było otrzymać 1 pkt.

W eliminacjach uczestniczyło 17 uczniów kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa.

Dwie uczennice z klasy III b :

Malicka Dagmara
Dziułka Karolina

zakwalifikowały się do etapu okręgowego, który odbędzie się 4.01.2019 r. w Krakowie. Opiekunem podczas wyjazdu będzie pani Zofia Adamczyk.

Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie Olimpiady na etapie szkolnym były: panie Zofia Adamczyk, Anna Klamka oraz Agnieszka Sadowska.