Eliminacje do konkursu – Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym

Test Eliminacyjny uczniów do Ogólnopolskiego Konkursu – Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym  realizowany w ramach programu „Moje finanse”.

Test eliminacyjny [test on line] udostępniony poprzez platformę „Moje finanse” poprzez konto nauczyciela odbył się 26 lutego 2021 roku. Celem konkursu jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w zakresie racjonalnego zarządzania finansami.

15 marca 2021 r. w godz. 12:00 – 14:00 kolejny etap tym razem studium przypadków który również odbywa się z wykorzystaniem narzędzi on line. Do drugiego etapu przystąpi 3 zwycięzców  testu eliminacyjnego:

  • Justyna Maciejczak klasa II D
  • Magdalena Stankiewicz klasa II H
  • Wiktoria Dziułka klasa II H
Skip to content