Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach obsługiwali uroczystość z okazji nagradzania najlepszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych

Zarząd Powiatu Starachowickiego ze starostą Danutą Krępą na czele nagrodził najlepszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat.

Uroczyste spotkanie, na którym nagrodzono szóstkę najlepszych absolwentów szkół ponadpodstawowych, odbyło się 11 września 2017 r. na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Starachowicach.
Nagrody otrzymali: Norbert Sikorski z I LO w Starachowicach, Aleksander Szczepański z II LO w Starachowicach, Antonina Jasztal z III LO w Starachowicach, Katarzyna Kozieł z ZSZ nr 1 w Starachowicach, Adrian Grzelka z ZSZ nr 2 w Starachowicach i Patrycja Mazur z ZSZ nr 3 w Starachowicach. Podziękowania i gratulacje odebrali także rodzice i wychowawcy.

Doskonałych osiągnięć gratulowała uczniom starosta Danuta Krępa, która chwaliła też ich dojrzałość.
Listy gratulacyjne i podziękowania otrzymali również rodzice i wychowawcy absolwentów.
Dziękowano wychowawcom: Przemysławowi Wolszczakowi, Izabeli Gębarskiej, Małgorzacie Dębickiej, Renacie Rychlik, Teresie Sowie i Ewie Wojciechowskiej.

Poczęstunek przygotowany został przez uczniów i nauczycieli Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach.
Obsługę kelnerką i dekorację przygotowała młodzież klasy III b o profilu technik hotelarstwa (Anna Kułaga, Olga Kunert, Monika Łojek, Marcela Rokita) oraz uczniowie klasy III c o profil technik żywienia i usług gastronomicznych ( Jakub Michnowski, Mateusz Pocheć, Maciej Iwaniec ) pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych : p. Anny Klamka i p. Emilii Nowak- Dziury.

 

Skip to content