Zawody II stopnia – okręgowe XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

zawody II stopnia - okręgowe XXXIV Olimpiady Wiedzy EkonomicznejZawody II stopnia (okręgowe) XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej odbyły się 23 lutego 2021 r. o godz. 9:00. Zgodnie z uchwałą Komitetu Głównego zawody II stopnia XXXIV OWE zostały przeprowadzone w szkołach, których uczniowie zostali zakwalifikowani do tego etapu Olimpiady.

W etapie szkolnym wzięli udział nasi uczniowie kształcący się na kierunku technik rachunkowości. Do etapu II – okręgowego zakwalifikowały się:

  • Karolina Bidzińska klasa II D
  • Justyna Maciejczak klasa II D
  • Magda Stankiewicz klasa II H

II etap olimpiady odbywający się w szkole, nadzór nad przebiegiem zawodów prowadzony był przez Sekretarzy Komitetów Okręgowych z wykorzystaniem platformy Zoom. Takie rozwiązanie zostało zaakceptowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów:

  • jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady,
  • zadania z analizy finansowej,

30 pytań testowych (każde z jedną prawidłową odpowiedzią).

Skip to content