Zapraszamy gimnazjalistów na Dzień Księgowego

Zapraszamy uczniów zainteresowanych zawodem technika ekonomisty i technika handlowca na organizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 1,  ul. Radomska 72 w Starachowicach „Dzień Księgowego”.

Uroczystość odbędzie się
23 maja 2018 roku w godzinach 10.00 – 13.00

W programie m.in. prelekcja pana Zbigniewa Radka biegłego rewidenta i doradcy podatkowego, członka zarządu Zespołu Usług Finansowo-Księgowych Bilans Serwis w Kielcach, członka zarządu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddziału w Kielcach na temat roli księgowości w gospodarce, w tym w obsłudze firm, znaczeniu księgowych programów komputerowych, zainteresowania rynku pracownikami księgowości.
Uczniowie mogą zapoznać się z podstawami działania programów komputerowych do obsługi magazynów, księgowości – uproszczonej i pełnej oraz  kadr i płac.

Zapraszamy także na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów kształcących się w zawodzie technika żywienia i usług gastronomicznych.

Organizatorami uroczystości są uczniowie kształcący się w zawodzie technika ekonomisty i technika handlowca oraz  nauczyciele rachunkowości .