Zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021

25 czerwca 2021 r. społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zakończyła kolejny rok szkolny.
Był on pod wieloma względami niełatwy, naznaczony wielomiesięczną koniecznością nauki na odległość i brakiem codziennych spotkań z rówieśnikami w murach naszej szkoły.

Mimo pandemicznej rzeczywistości udało się zdobyć pozytywne oceny, otrzymać promocję do następnej klasy i radośnie rozpocząć letni wypoczynek.

W dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami. Z ich rąk otrzymali świadectwa promocyjne. Następnie młodzież obejrzała nagranie, na którym Dyrektor szkoły p. Monika Wójcik w imieniu grona pedagogicznego i kadry kierowniczej życzyła udanych i pełnych wrażeń wakacji.

Dalszą część nagrania stanowił program artystyczny przygotowany według scenariusza i pod opieką p. Małgorzaty Major.
Na występ składała się prezentacja utworów poetyckich, piosenki oraz układy taneczne, a wzięli w nim udział uczniowie klas: I d, II c, II d, III b, III c, III a. Program artystyczny nagrali Piotr MarlicaPiotr Kuś. Montaż filmu został wykonany przez Piotra Kusia.

 

Skip to content