Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 r. społeczność Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 spotkała się w sali gimnastycznej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły, wszyscy zgromadzeni zaśpiewali hymn państwowy. Następnie o zabranie głosu poproszona została p. dyrektor Monika Wójcik, która dziękowała młodzieży za kolejny rok nauki, gratulowała sukcesów a także życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie dużej grupie uczniów zostały wręczone dyplomy za aktywność na forum szkoły, za udział w jej życiu kulturalnym,  oraz za reprezentowanie szkoły podczas wydarzeń związanych z promocją placówki. W dalszej kolejności p. dyrektor wraz z p. wicedyrektor Moniką Maciejczak wręczały świadectwa z wyróżnieniem. Przy tej okazji o wystąpienie zostali poproszeni wychowawcy nagrodzonej młodzieży, aby również pogratulowali swoim wychowankom.

Po oficjalnej części uroczystości, został zaprezentowany krótki program „na wesoło” zakończony wykonaniem piosenki przez uczennicę klasy III a Karolinę Kwiatek.

Skip to content