Zajęcia w pracowni obsługi konsumenta

„Pracownia obsługi klientów w gastronomii” to jedno z zajęć praktycznych, jakie mają w cyklu kształcenia uczniowie w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

W naszej szkole zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonej pracowni obsługi klientów.
Uczniowie na zajęciach zdobywają min. umiejętności z zakresu: zastosowania bielizny i zastawy stołowej i wyposażenia, nakrywania stołów do obsługi gości indywidualnych i na przyjęcia okolicznościowe oraz obsługi gości różnymi metodami.
Na grudniowych zajęciach uczniowie klasy III b pod kierunkiem p. A. Pastuszki zadbali o świąteczny wygląd sali. Wykonali bożonarodzeniowe dekoracje stołów restauracyjnych i bufetu, których nie powstydziłaby się niejedna restauracja. W sali pachnącej choinką i piernikami wiedzę zdobywa się przyjemniej.

Skip to content