XII Noce Teatralne

Jednym z wydarzeń kulturalnych, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich imprez, są Noce Teatralne. Ich organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Talentów w partnerstwie z Parkiem Kultury, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach oraz Zespołem Szkół Zawodowych nr 1. Jak co roku uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich przygotowali bezpłatny bufet, z którego można było skorzystać w przerwach spektakli. Na zajęciach z przedmiotu pracownia technologii gastronomicznej, uczniowie z klasy II bIII c piekli ciasteczka.  Młodzież tych klas kształci się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Słodkie wypieki przygotowane zostały pod kierunkiem  nauczycieli: p. Weroniki Wiśnios, p. Zofii Adamczyk i p. Anny Pastuszki.
Pakowaniem upieczonych słodkości zajmowali się uczniowie klasy IV e kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa. Nad ich pracą czuwała p. Anna Klamka. Ciasteczka pakowała również młodzież z klasy II bIII c na zajęciach z p. Weroniką Wiśnios i p. Anną Pastuszka. Obsługą cateringową imprezy zajmowały się uczennice z klasy IV g kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Natalia Latała, Julia Fulara, Magdalena Pońska.  Opiekę nad młodzieżą sprawowały panie: Weronika Wiśnios, Zofia Adamczyk i Anna Pastuszka.

Skip to content