Wyróżniona uczennica ZSZ nr 1 w Konkursie „Zaprojektuj Niepodległość”

24 października 2018 r. Wojewoda Świętokrzyski p. Agata Wojtyszek była gospodarzem gali rozdania nagród zwycięzcom konkursu na najlepszy projekt graficzny „Zaprojektuj Niepodległość”. Konkurs odbył się w ramach realizowanego  programu z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości „Niepodległa Tech – wczoraj, dziś i jutro”.

Podczas spotkania w Urzędzie Wojewódzkim p. Wojewoda wraz z członkami kapituły konkursowej wręczyła atrakcyjne nagrody rzeczowe (m. in. tablety, kamerki sportowe, gadżety ŚUW) oraz symboliczne dyplomy tym uczestnikom konkursu, których prace zostały najwyżej ocenione. Laureatów z każdej z kategorii wiekowej wyłonili internauci.

Uczennica klasy IV b kształcąca się w zawodzie technik organizacji reklamy – Klaudia Pastuszka otrzymała wyróżnienie w kategorii III. Otrzymała atrakcyjne nagrody oraz dyplom. Opiekunem Klaudii była nauczycielka informatyki p. Renata Nowak. W uroczystości wręczenia nagród wzięła udział również  p. wicedyrektor szkoły Aneta Matejczuk.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Kielcach, Uniwersytetu Jana   Kochanowskiego w Kielcach, Politechniki Świętokrzyskiej oraz Instytutu Pamięci Narodowej Delegatury w Kielcach. P. Agata Wojtyszek podziękowała nauczycielom nagrodzonych szkół za wsparcie udzielone ich podopiecznym.

Skip to content