Wyjazd na XI Międzynarodowe Targi AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE w Kielcach

W dniach 30 listopada oraz 1 grudnia 2019 r. grupa uczniów z klasy IIIb kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych wspólnie z nauczycielami: p. A.Pastuszką oraz p. M.Płusą uczestniczyła w XI MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYKI WIEJSKIEJ I AKTYWNEJ AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE w Kielcach.

Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu „Kształcenie w środowisku pracy. Szkoła – CKZ – Pracodawca”. Uczniowie uczestniczyli w Targach wraz z przedstawicielami  pracodawców: Hotelem Europa oraz Hotelem Senator. Na stoisku przeznaczonym dla naszego zespołu  pracodawcy prezentowali  ofertę hotelową, zaś uczniowie ofertę edukacyjną  szkoły.

Targi AGROTRAVEL & Active Life to impreza, która promuje turystykę wiejską i aktywną. Ponadto znakomicie łączy potrzeby współczesnego klienta turystycznego z potrzebami biznesowymi przedsiębiorców tej branży.
Wraz z targami Agrotravel & Active Life w Kielcach odbywały się targi Health & Beauty – z myślą o ludziach poszukujących produktów i usług pomagających wzmocnić zdrowie i utrzymać na dłużej urodę oraz targi rzemiosła artystycznego Rękodzieło. Można było także zapoznać się z ofertą produktów ekologicznych EKO-STYLE oraz podziwiać Jarmark Bożonarodzeniowy cieszący się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.Wydarzenie to było doskonałą okazją do poszukiwań nietuzinkowych miejsc na weekendowe lub dłuższe wypady za miasto.

Skip to content