Wyjątkowe spotkanie

13.10.2017 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski oraz Jubileuszu dziesięciu lat pracy Pani Izabeli Wałęgi na stanowisku szefowej starachowickiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych, w Stołówce naszej szkoły spotkały się osoby niewidome, niedowidzące i słabowidzące .

W spotkaniu uczestniczył m. in. Prezydent Miasta Marek Materek, Starosta Powiatu Starachowickiego Danuta Krępa oraz członkowie Związku Niewidomych i osoby zaprzyjaźnione.

Na początku uroczystości Pani Izabela otrzymała podziękowania i gratulacje od zaproszonych gości a następnie wręczyła odznaczenia. Odznaczenia „Przyjaciela Niewidomych” otrzymały: Ewa Latała – doradca ds. osób niepełnosprawnych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Starachowicach i Małgorzata Parszewska z Zespołu ds. Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Starachowicach.

Uczniowie kl Ic w zawodzie technik hotelarstwa oraz technik usług fryzjerskich przygotowali krótki występ artystyczny, natomiast uczniowie kl IIc w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych pod pieką nauczycieli przedmiotów gastronomicznych i hotelarskich  zadbali o poczęstunek dla zaproszonych gości.

Fot.: Powiat Starachowicki, Echo Dnia