Wycieczka uczniów klas hotelarskich na Międzynarodowe Targi Turystyczne

 

W dniu 25 listopada grupa uczniów, kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa wraz z opiekunami uczestniczyła w 24 Międzynarodowych Targach Turystycznych TT WARSAW 2016.
Opiekunami  uczniów były p. Anna Klamka, p. Beata Pomorska, p. Anna Sławek i p. Renata Olszewska.
Młodzież miała okazję uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach i atrakcjach przygotowanych przez wystawców i organizatorów. Tragi TT Warsaw to doskonałe miejsce do zapoznania się z ciekawymi i atrakcyjnymi ofertami biur podróży i turoperatorów, które umożliwiają zaplanowanie urlopu na całym świecie. Tegoroczna oferta wystawców TT Warsaw była bardzo imponująca, krajem partnerskim tegorocznych targów była RUMUNIA. W czasie targów młodzież wraz z opiekunami mogła zapoznać się z ofertami turystycznymi wielu państw, miast, obiektów noclegowych poznać atrakcje turystyczne wielu krajów. Prezentowana była kultura, muzyka krajów oraz degustacja regionalnych potraw i napoi.
Dodatkowo, specjalnie dla uczestników targów została przygotowana specjalna Strefa, gdzie odbywały się spotkania z blogerami turystycznymi i wykłady pokazujące turystykę Polski. Dzięki bogatej ofercie, każdy z uczniów mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.
Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Skip to content