Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

szkolenie przyszłych handlowców29 marca 2022 r. młodzież ucząca się na kierunku technik handlowiec uczestniczyła w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych organizowanym przez Akademię Umiejętności Eurocash w formule on-line.

Wydarzenie to, ze względu na tematykę, adresowane było do Uczniów – przyszłych absolwentów techników na kierunkach technik handlowiec oraz pokrewnych.

Celem Wirtualnego Festiwalu jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej branży handlowej – w zawodach takich jak sprzedawca, przedstawiciel handlowy, doradca klienta itp. Ważnym elementem Festiwalu jest także przekazanie wiedzy uczniom (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać swoje kompetencje osobiste i zawodowe.

Podczas Festiwalu młodzież miała możliwość kontaktu z profesjonalnymi trenerami Akademii Umiejętności Eurocash, którzy posiadają ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG. Jest to także spotkanie z praktykami w obszarze handlu, którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

 

Skip to content