Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

29 listopada 2023r. uczniowie kształcący się w zawodzie technika handlowca z klasy IV B i technika rachunkowości z klasy V H wraz z nauczycielami przedmiotów ekonomicznych, brali udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. Jego celem jest zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarach handlu oraz szeroko rozumianej logistyki.

Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych jest przekazanie uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak m.in. planować swoją ścieżkę kariery, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste.

Poszczególne prelekcje prowadzili pracownicy Grupy Eurocash, trenerzy Akademii Umiejętności oraz przedstawiciele innych firm, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branżach FMCG i TSL, dysponujący szeroką wiedzą fachową.

Nasi uczniowie aktywnie uczestniczyli w prelekcjach mając do dyspozycji pojawiające się na slajdach kody QR oraz kody do narzędzia MENTI.

Skip to content