W zdrowym ciele zdrowy duch

14 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole pisemny etap XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Test najlepiej napisała uczennica klasy III B kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwaWiktoria Bujnowska.
Warunkiem koniecznym wzięcia udziału w etapie rejonowym było przeprowadzenie przez zwycięzcę etapu pisemnego akcji promującej zdrowy styl życia.
Uczennica Wiktoria Bujnowska pod opieką p. Z. Adamczyk i p. R. Olszewskiej przygotowała i przedstawiła prezentację multimedialną pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Wiktoria przeprowadziła pogadanki wśród koleżanek i kolegów z klas od I do III kształcących się w zawodzie technik hotelarstwa na temat zdrowego stylu życia. Przeprowadziła również ćwiczenia na stepach. Miały one uświadomić młodzieży jak duży wpływ ruch i aktywność fizyczna mają na nasze samopoczucie.

13 grudnia uczennica wzięła udział w eliminacjach rejonowych, które odbyły się w Gimnazjum nr 2 w Starachowicach.

Skip to content