W oczekiwaniu na święta

21 grudnia 2023 r. społeczność naszej szkoły obejrzała przedstawienie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Młodzież z klasy I a, I b, II a, II c, III a,  III b, IV d zaprezentowała Jasełka przygotowane pod kierunkiem ks. A. Wójcika i ks. R. Seweryna. Program artystyczny, na który złożyły się scenki oraz wykonanie kolęd, wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę.

Niespodziankę przygotowało także grono pedagogiczne. Nauczyciele zaśpiewali utwór  pt.  „Dzień jeden w roku”, co spotkało się z entuzjastyczną reakcją młodzieży.  

Również przedstawiciele uczniów z Ukrainy zaśpiewali kolędę w swoim języku.

Na zakończenie głos zabrała  dyrektor szkoły p. Monika Wójcik, która podziękowała za przygotowanie uroczystości oraz życzyła wszystkim zdrowych, spokojnych  i radosnych świąt.

Skip to content