Szkolenie z certyfikatem

11 grudnia 2023 r. grupa młodzieży z klasy II a kształcąca się w zawodzie technika usług fryzjerskich uczestniczyła w certyfikowanym szkoleniu z przedłużania i zagęszczania włosów metodą keratynową. Uczniowie poznali tajniki pracy tą metodą. Nie tylko nauczyli się, jak założyć pasmo włosów, ale również, jak odpowiednio dobrać kolor włosów przedłużanych, jaką zastosować gramaturę. Uczestnicy szkolenia uczyli się także usuwania przedłużonych pasm. Zdobyli wiedzę, jak przygotować włosy do ponownej korekty.

Szkolenie jest pierwszym krokiem w drodze do sukcesu a certyfikat nadaje każdemu uczniowi odpowiednie uprawnienia do profesjonalnej pracy z klientem.

Pamiętajmy, że stylista – fryzjer powinien szkolić się, doskonalić swoje umiejętności i stale pogłębiać wiedzę.

Skip to content