Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej 

19 października  w ZSZ nr 1 w Starachowicach  odbyła  się akademia  z okazji  Dnia Edukacji Narodowej .  Była to  także okazja do  przybliżenia 250-letniej  historii  Komisji Edukacji Narodowej. W  części oficjalnej  pani dyrektor Monika Wójcik podziękowała nauczycielom za  sukcesy w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz  zaangażowanie w pracę z uczniami. Nie zabrakło też  pięknych życzeń od  przedstawicielki  Rady Rodziców  p. A. Karczewskiej  oraz  przewodniczącej  Samorządu Uczniowskiego   Karoliny  Kwiatek .

            W dalszej części  uroczystości uczniowie  w humorystyczny sposób   przedstawili,   jak wygląda zebranie z rodzicami.  Nie zabrakło też pięknych, muzycznych  akcentów  zadedykowanych nauczycielom .  W  przygotowanie   uroczystości zaangażowali  się  uczniowie klas 2a, 2b, 2c  wraz  z opiekunami : p. E. Bernat , p. A. Gęborek , p. A. Fliskiem, p. T. Wójtowiczem.

Skip to content