Turniej Piłki Siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych

W dniach 16-23.11.2015 r. w ZSZ Nr 3 w Starachowicach odbył się Turniej Piłki Siatkowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: ZSZ Nr 1, ZSZ Nr 2, ZSZ Nr 3, I LO, II LO i NT.

Chłopcy z ZSZ Nr 1 wystąpili w składzie; kap. Mateusz Orzeł III C, Adam Bienias I C, Sebastian Wojton I C, Bartek Wykrota I C, Rafał Złomek I C, Kacper Kępiński I C, Kacper Kozera III B, Patryk Niewczas III B, Maciej Bednarski III B, Marek Adamus III A i Bartosz Nowicki.
Wyniki poszczególnych spotkań naszej drużyny:
ZSZ Nr 1 – II LO – 1:2
ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 2 0:2
ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 3 2:1
ZSZ Nr 1 – NT 2:1
ZSZ Nr 1 – I LO 1:2
Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Końcowa kwalifikacja Turnieju:
I miejsce ZSZ Nr 2
II miejsce II LO
III miejsce I LO
IV miejsce ZSZ Nr 1
V miejsce ZSZ Nr 3
VI miejsce NT

Nagrody i dyplomy wręczył dyrektor ZSZ Nr 3 Mariusz Majewski. Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze.
Opiekun drużyny R. Olszewska

Skip to content