Tak się bawił „Ekonomik”

9 lutego 2019 r. uczniowie klas maturalnych oraz zaproszeni goście bawili się na balu studniówkowym. Tym razem ta tradycyjna zabawa, organizowana na 100 dni przez maturą, odbyła się w Karczmie u Jana. Oprócz maturzystów uczestniczyli w niej przedstawiciele grona pedagogicznego oraz rodzice pomagający młodzieży w organizacji tej imprezy.

Uroczystość poprowadzili uczniowie: Ilona Janikowska i Kamil Zieliński z klasy IV a oraz Diana Skrucha z klasy IV d. Po powitaniu uczestników Studniówki, głos zabrała zastępca dyrektora szkoły pani Aneta Matejczuk, która odczytała list z życzeniami dla uczniów i nauczycieli, podpisany przez Starostę Starachowickiego pana Piotra Babickiego. Następnie w imieniu Rady Rodziców wystąpiła pani Dagmara Bodulska dziękując wychowawcom i życząc młodzieży udanej zabawy. W dalszej kolejności przyszedł czas na kwiaty dla pań dyrektor oraz wychowawców klas maturalnych: Elżbiety Bernat – IV a, Anny Klamki – IV b, Beaty Pomorskiej – IV c i Agnieszki Urbańczyk – IV d. Na koniec części oficjalnej głos zabrała pani Monika Wójcik– dyrektor szkoły, która życzyła młodzieży nie tylko udanej zabawy w ten wyjątkowy wieczór, ale przede wszystkim powodzenia na czekających maturzystów egzaminach.

Po tej części wieczoru nauczyciele oraz maturzyści – przygotowani przez panią Agatę Musiałowską – zatańczyli poloneza. Po polonezie, wybrani uczniowie klas maturalnych zatańczyli jeszcze walca. A potem wszyscy świetnie się bawili przy muzyce zespołu PRYZMAT ze Starachowic.

Więcej zdjęć na: Spotted: Starachowice

 

Skip to content