Szef dla Młodych Talentów – spotkanie inauguracyjne projektu

W dniu 20 października 2016 r. dwie uczennice z klasy III C, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, wzięły udział w spotkaniu inauguracyjnym projektu Szef dla Młodych Talentów organizowanym przez firmę Makro Cash & Carry w Warszawie.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały założenia programu stażowego oraz cyklicznych warsztatów kulinarnych dla uczniów szkół gastronomicznych. Po części informacyjnej zorganizowany został pokaz kulinarny z wykorzystaniem mięsa dziczyzny w gastronomii. Uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć i zdegustować trzy różne dania przygotowane przez kucharzy pracujących w renomowanych warszawskich restauracjach.
Uczennice naszej szkoły zostały zarejestrowane do wzięcia udziału w serii warsztatów gastronomicznych o różnej tematyce zwanych Mikserem Kulinarnym.
Opiekunem i pomysłodawcą zaangażowania uczniów w program firmy MAKRO jest pani Emilia Nowak – Dziura.

Skip to content